80 bin TL’lik kıyafeti olan influencer köpek lüks hayatıyla dikkat çekiyor

Kanada’nın Toronto kentinde yaşayan üç yaşındaki Chihuahua Bao, 37 yaşındaki sahibi Xa Thi Ngoc Tran ile çıktığı lüks tatilleriyle dikkat çekiyor.

Birbirinden ayrılmayan ikili, Fransa ve Meksika gibi farklı rotalarda yaptıkları beş yıldızlı tatillerini, 167 binden fazla hayranın takip ettiği sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

Tran ayrıca Bao’nun Chanel ipek eşarpları, balıkçı yaka kazakları ve gösterişli güneş gözlüklerini içeren geniş kıyafet koleksiyonunu da sergiliyor. Köpeğin 80 bin dolar (2500 dolar) değerinde 75 parçalık bir gardırobu bulunuyor. 

Sahibi, 1,5 kiloluk yavru köpeği corona virüsü salgını sırasında sahiplendi ancak ikili, 2022 yılına kadar birlikte tatile çıkmadı.

Bao’nun ilk uluslararası seyahati, ikilinin Louvre Saint-Honore Oteli’nde kaldığı, ikonik Café de Flore’da yemek yediği ve Eyfel Kulesi’ni ziyaret ettiği Paris’ti.

Daha sonra Bao, havuz başında masajların, lüks yemeklerin ve sonsuz ikramların tadını çıkardığı Meksika’ya gitti.

Tran, Fox’a yaptığı açıklamada, “Kıyafetlerini trençkotlarım ve kot pantolonlarımla eşleştirmeyi seviyorum, ancak Bao tatildeyken Hawaii gömleğine düşkün oluyor” dedi.

Hatta Tran, The Bao Collection isminde bir köpek moda markası bile yarattı.

Dört ayaklı arkadaşıyla seyahat etmenin ek maliyetleri olmasına rağmen “buna fazlasıyla değdiğini” itiraf eden, Tran, “Bao’yu almak en iyi karardı ve o benim mükemmel eşim gibi.” şeklinde konuşuyor.

İkili; giyinmeyi, seyahat etmeyi ve evcil hayvan dostu restoranlarda yemek yemeyi seviyor ve bu anları sık sık sosyal medyadan takipçileriyle paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir